Ranking kredytów na 0%

Ranking-kredytów-na-0%

Kredyt pozwala sfinansować nie tylko nagłe potrzeby, jak zakup nowego sprzętu AGD czy RTV, który właśnie się zepsuł, ale także rodzinny wakacyjny wyjazd. W sytuacji, gdy decydujemy się na takie zobowiązanie, chcemy mieć możliwie najniższe oprocentowanie i prowizję. Które banki oferują kredyty 0%? Oto nasz ranking.

Kredyt gotówkowy stanowi jedną z najpopularniejszych metod finansowania niewielkich wydatków lub naprawy budżetu domowego. Ten rodzaj kredytu posiada w swojej ofercie prawie każdy bank. Aby otrzymać taki kredyt, musimy w wybranej instytucji finansowej złożyć wniosek kredytowy wraz z zaświadczeniem o dochodach. Na podstawie tych dokumentów, bank ocenia zdolność kredytową osoby wnioskującej, a następnie sprawdza jej historię w Biurze Informacji Kredytowej. W sytuacji, gdy kredytobiorca pozytywnie przejdzie proces weryfikacyjny, bank zaprasza go do podpisania umowy kredytowej i odebrania gotówki.

Ranking kredytów na 0%

Lp.

Nazwa banku

Nazwa oferty

Prowizja

Maksymalny okres kredytowania

Maksymalna kwota kredytu

RRSO

1

Citi Handlowy

Kredyt w ramach karty kredytowej Citi Simplicity z ratą 20 zł/m-c

 

0%

12 miesięcy

do 10 000 zł

od 0%

2.

Getin Noble Bank

Darmowy kredyt

0%

12 miesięcy

Do 2 000 zł

od 0%

3.

Deutsche Bank Polska

db Kredyt Gotówkowy – oferta dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

 

0%

84 miesiące

do 200 000 zł

8,29%

Oferty konsolidacyjne

W ramach kredytów 0% i bez prowizji, można obecnie jeszcze skorzystać z pożyczek i kredytów konsolidacyjnych. W tym rankingu najlepiej prezentuje się oferta ING Banku Śląskiego – Pożyczka gotówkowa z konsolidacją zaangażowań z obcych banków. W tej propozycji prowizja wynosi 0%, natomiast RRSO: 8,07%. W ramach kredytu możemy wnioskować maksymalnie o kwotę do 160 tys. zł, z okresem kredytowania do 96 miesięcy.

Podobną ofertę posiada PKO BP – Kredyt konsolidacyjny, Oferta Promocyjna z ubezpieczeniem. Tutaj też możemy liczyć na prowizję 0%, jednak RRSO jest na poziomie 11,81%. W ramach tego kredytu można wnioskować o kwotę do 120 tys. zł, z maksymalnym okresem kredytowania 96 miesięcy.

Trzecia oferta konsolidacyjna z prowizją 0%, to Pożyczka Konsolidacyjna – dla nowych klientów Banku Millennium. W ramach tej oferty RRSO jest na poziomie 12,90%. W tej propozycji klient może wnioskować maksymalnie o kwotę do 150 tys. zł, z okresem kredytowania do 96 miesięcy.