Darmowa pożyczka w Getin Banku – czy dostanę?

Darmowa-pożyczka-w-Getin-Banku---czy-dostanę?

Getin Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientom i wprowadza do swojej oferty kredyt stanowiący przeciwwagę dla pożyczek pozabankowych. Obecnie w banku można złożyć wniosek o darmową pożyczkę. Kto może skorzystać z nowej propozycji Getin Banku?

Oferta Getin Banku „Darmowa Pożyczka” jest skierowana do nowych klientów. Osoby takie mogą zaciągnąć zobowiązanie w wysokości od 500 do 2000 zł bez żadnego oprocentowania, bez kosztów prowizji i ubezpieczenia. Okres kredytowania wynosi do 12 miesięcy, natomiast miesięczna rata może być dopasowana do możliwości kredytobiorcy. Klient zwraca do banku tyle gotówki, ile pożyczył. Oprocentowanie to 0%, prowizja – 0%, pozostałe koszty – podobnie.

Kto może skorzystać z „Darmowej Pożyczki”?

O „Darmową Pożyczkę” Getin Banku mogą wnioskować osoby spełniające następujące warunki:

  • muszą to być osoby posiadające obywatelstwo polskie lub cudzoziemcy z kartą stałego pobytu;
  • osoba taka musi posiadać zameldowanie w Polsce;
  • potencjalny kredytobiorca musi posiadać udokumentowane źródło dochodu;
  • osoba wnioskująca o pożyczkę musi być „nowym klientem”, tzn. nie może być dotychczas zarejestrowana jako klient, korzystający z usług Getin Banku, np. posiadać produkt kredytowy, depozytowy, kartowy lub rachunek ROR.

Jak zaciągnąć pożyczkę?

Oczywiście w tej ofercie Getin Banku każdy klient, wnioskujący o „Darmową Pożyczkę”, podlega weryfikacji dochodowej, w związku z tym musi złożyć zaświadczenie o osiąganych zarobkach wystawione przez pracodawcę. Niestety formalności pożyczkowych nie da się załatwić przez Internet, można jedynie wypełnić wniosek o pożyczkę na stronie internetowej banku. Następnie z klientem kontaktuje się konsultant bankowy, po wstępnej weryfikacji, należy wybrać się do jednego z ponad 500 oddziałów Getin Banku. Tam musimy przedstawić dowód osobisty oraz zaświadczenie o dochodach. Wszystkie formalności związane z udzieleniem „Darmowej Pożyczki” powinny zostać załatwione podczas jednej wizyty w placówce banku.

Pożyczka Getin Bank jako alternatywa

Oferta Getin Banku jest idealną propozycją dla klientów potrzebujących niewielkiego zastrzyku gotówkowego, który można rozłożyć na raty i spłacać co miesiąc. Jest to dobra alternatywa dla pożyczek pozabankowych, ponieważ otrzymujemy 12-miesięczny okres kredytowania, a nie 30- lub 60-dniowy, jaki oferują firmy parabankowe. Kwota pożyczki pozwoli na zażegnanie chwilowych kłopotów z gotówką, a przy tym nie musimy się martwić oprocentowaniem, prowizją i innymi kosztami kredytowymi.